Six Numbers 2012 1Epo 13.8.2012 18:58
Výsledkyvytvořeno OEScore2003 © Stephan Krämer 2008

  místo      StČí Jméno                                            Klub                                           Čas    Body   Trbo     Výsl 



M  (23)               240:00 min.  27 K  850 Body             

      1         2 Medlík Jan                                       17 LKT 80 Šumperk                           242:42     700     -6      694 
      2        13 Lauerman Jan                                     35 Sagvanovi klacky                         243:44     660     -8      652 
      3         8 Sajal Martin                                     9 Kamzasnehem.cz                            257:24     700    -75      625 
      4        26 Lukáš Cerman                                     26 26                                       237:17     620             620 
      5        15 Klech Richard                                    27 27                                       219:46     600             600 
      6        12 Feigl Tomáš                                      50 Slavoj Drábovka                          225:40     600             600 
      7         7 Urban Hynek                                      23 Seskočil z rudé skály a vyrazi           236:16     600             600 
      8        24 Kamil Koprnický                                  54 KOS Plzeň                                241:11     590     -4      586 
      9         6 Jaroslav SEMISH Semík                            32 32                                       242:04     590     -6      584 
     10        11 Pruner Petr                                      37 EPO                                      248:25     560    -30      580 
     11        18 Odvody Zdeněk                                    33 PARDUBICE BIKERS                         251:59     620    -45      575 
     12        27 Urban xOB Jan                                    42 SBK                                      233:37     570             570 
     13        25 Mirek zzabak Urban                               28 Dynamo Malá Skála                        231:00     550             550 
     14        28 Gibon                                            36 KOS Plzeň                                245:00     560    -10      550 
     15         9 Tomáš Větrovský                                  48 Tuhý a hotový                            236:03     530             530 
     16        19 Kovář Vladimír                                   21 21                                       250:12     570    -40      530 
     17        22 Petr Cvengroš                                    53 Bikehill.com                             232:20     520             520 
     18         1 Kuba Jirka                                       16 KOS Plzeň                                248:09     550    -30      520 
     19        29 Tomáš Gothard                                    55 Tom bez Jerryho                          238:05     500             500 
     20        20 Feigl Jan                                        51 Pohoda, pohodička...                     224:57     470             470 
     21        21 Horálek Pavel                                    52 Ztracené Kobylky                         238:41     410             410 
     22         3 Slivečka Jan                                     41 Worli VŠB TU Ostrava                     235:08     380             380 
     23        23 Hýbl Lukáš                                       10 Furt pod tlakem!                         240:08     380     -2      378 



D  (9)                240:00 min.  27 K  850 Body             

      1        48 Stursova Martina                                 59 59                                       241:55     580     -4      576 
      2        53 Karochová Simona                                 12 Modrobílé lamy                           238:58     570             570 
      3        44 Faltejskova Jana                                 56 56                                       220:16     520             520 
      4        49 Kovářová Jitka                                   22 22                                       220:14     510             510 
      5        45 Gajdová Kristina                                 57 57                                       231:17     500             500 
      6        42 Tomečková Zuzana                                 6 LKT80 Šumperk                             259:11     580    -85      495 
      7        54 Kovářová Krisýna                                 12 Modrobílé lamy                           243:42     500     -8      492 
      8        41 Petra Khulová                                    25 KOS Plzeň                                232:45     480             480 
      9        51 Lenka Silberhornová                              45 Bikehill.com                             232:43     410             410 



MM  (6)               240:00 min.  27 K  850 Body             

      1        62 Faltejsek Lukas, Hons Lukas                      61 pardubice bikers                         241:58     590     -4      586 
      2        66 Michal Šandera, Martin Marczi                    62 MTB Juliovka                             248:25     600    -30      570 
      3        70 Buřt Vladimír, Peťovský Jan                      64 Stará máza                               251:21     610    -45      565 
      4        68 Martin Smrt, Honza Císař                         34 Bikehill.com                             235:44     550             550 
      5        71 Martin Lžičař, Janda Petr                        65 Komikoni                                 232:49     490             490 
      6        65 Komenda Kamil, Komenda Jan                       40 KULDA BIKE TEAM                          237:32     480             480 



MD  (10)              240:00 min.  27 K  850 Body             

      1        86 Milan Černý, Šárka Vejvodová                     68 SKIBIKE CENTRUM RADOTÍN                  238:02     610             610 
      2        85 Pedros, Martinka                                 20 SNS Smržovka                             240:54     570     -2      568 
      3        92 Kalinová Markéta, Kalina Mirek                   31 for years after                          240:58     570     -2      568 
      4        88 Přema Gryc, Eva Grycová                          69 HAKR Brno                                264:45     600   -110      490 
      5        89 Karbulkova Alice, Karbulka Pavel                 70 Pražský píče                             214:42     450             450 
      6        87 Richard Pátek, Csakvaryová Lenk                  39 39                                       233:43     450             450 
      7        81 Fišer Pavel, Fišerová Petra                      66 K&V Elektro Mazel team                   253:19     500    -55      445 
      8        91 Rosťa Vlk, Petra Kubová                          30 original idijot                          247:17     440    -25      415 
      9        83 Čapek Lubomír, Vendy Sedlmayero                  67 Hlava mapa                               232:13     410             410 
     10        90 Hejtmánek Lubina Lubomír, Hejtmánková Radm       71 Kwalici                                  253:01     340    -55      285 



MD+  (1)              240:00 min.  27 K  850 Body             

      1       102 Michal Rejholec, Andrea Rejholcov                5 REJŽÁCI                                   237:07     570             570 



PV  (8)               180:00 min.  27 K  850 Body             

      1       126 Hons Miši, Honsová Léňa                          3 Mája ze Smržofky                          173:44     400             400 
      2       125 Cryzyy, Blančí + Koblíže                         82 BIG SHOCK TEAM                           182:51     400     -6      394 
      3       117 Pancová Markéta, Panec Petr                      77 Doro.Výlet                               176:24     380             380 
      4       122 Mencl Miroslav, Menclová Pavlína                 81 Hřebena                                  185:23     380    -15      365 
      5       121 Jágrová Vlasta, Jágr Jaroslav                    18 Šneci                                    166:26     320             320 
      6       120 Klech Aleš, Dostálová Lucie                      80 KULDA BIKE TEAM                          173:23     320             320 
      7       119 Šimáček Petr, Šimáčková Iveta                    79 BOĎÁCI BORY                              175:19     270             270 
      8       123 Hofman Petr, Hofmanová Michae                    11 Strašidla von Schönhof                   185:46     260    -15      245 



DD  (3)               240:00 min.  27 K  850 Body             

      1       132 Gybasová Kristina, Kočárková Petra               83 Vidlák a Leštěnka                        235:57     540             540 
      2       133 TerKa, Majdička                                  2 krásná&ještě krásnější                    215:13     460             460 
      3       131 Kohoutová Baruška, Kameníková Andre              1 Zkamenělá drůbež                          237:10     410             410