Six Numbers 2012 2Eút 14.8.2012 16:59
Výsledkyvytvořeno OEScore2003 © Stephan Krämer 2008

  místo      StČí Jméno                                            Klub                                           Čas    Body   Trbo     Výsl 



M  (23)               240:00 min.  27 K  890 Body             

      1        13 Lauerman Jan                                     35 Sagvanovi klacky                         234:47     820             820 
      2        24 Kamil Koprnický                                  54 KOS Plzeň                                240:35     790     -2      788 
      3         2 Medlík Jan                                       17 LKT 80 Šumperk                           243:33     790     -8      782 
      4         8 Sajal Martin                                     9 Kamzasnehem.cz                            247:57     770    -25      745 
      5        22 Petr Cvengroš                                    53 Bikehill.com                             252:58     790    -50      740 
      6        15 Klech Richard                                    27 27                                       241:51     730     -4      726 
      7         1 Kuba Jirka                                       16 KOS Plzeň                                239:25     720             720 
      8        19 Kovář Vladimír                                   21 21                                       238:43     710             710 
      9        12 Feigl Tomáš                                      50 Slavoj Drábovka                          232:02     680             680 
     10        26 Lukáš Cerman                                     26 26                                       238:48     680             680 
     11        28 Gibon                                            36 KOS Plzeň                                254:47     740    -60      680 
     12         9 Tomáš Větrovský                                  48 Tuhý a hotový                            245:11     680    -15      665 
     13         7 Urban Hynek                                      23 Seskočil z rudé skály a vyrazi           233:41     660             660 
     14        18 Odvody Zdeněk                                    33 PARDUBICE BIKERS                         256:04     730    -70      660 
     15        27 Urban xOB Jan                                    42 SBK                                      250:00     690    -35      655 
     16        25 Mirek zzabak Urban                               28 Dynamo Malá Skála                        240:39     650     -2      648 
     17         6 Jaroslav SEMISH Semík                            32 32                                       257:21     710    -75      635 
     18         3 Slivečka Jan                                     41 Worli VŠB TU Ostrava                     234:21     630             630 
     19        29 Tomáš Gothard                                    55 Tom bez Jerryho                          246:37     600    -20      580 
     20        23 Hýbl Lukáš                                       10 Furt pod tlakem!                         254:43     630    -60      570 
     21        20 Feigl Jan                                        51 Pohoda, pohodička...                     243:02     530     -8      522 
     22        21 Horálek Pavel                                    52 Ztracené Kobylky                         260:15     500    -90      410 
     23        11 Pruner Petr                                      37 EPO                                      333:54     810   -455      355 



D  (11)               240:00 min.  27 K  890 Body             

      1        42 Tomečková Zuzana                                 6 LKT80 Šumperk                             248:29     690    -30      660 
      2        54 Kovářová Krisýna                                 12 Modrobílé lamy                           232:03     650             650 
      3        49 Kovářová Jitka                                   22 22                                       233:16     600             600 
      4        44 Faltejskova Jana                                 56 56                                       220:36     590             590 
      5        53 Karochová Simona                                 12 Modrobílé lamy                           242:26     530     -6      524 
      6        51 Lenka Silberhornová                              45 Bikehill.com                             235:07     520             520 
      7        48 Stursova Martina                                 59 59                                       235:38     520             520 
      8        41 Petra Khulová                                    25 KOS Plzeň                                233:35     500             500 
      9        45 Gajdová Kristina                                 57 57                                       232:19     460             460 
     10        52 Němečková Martina                                44 44                                       216:17     430             430 
     11       118 Lukášová Hana                                    78 Kladenská spojka                         229:59     400             400 



MM  (6)               240:00 min.  27 K  890 Body             

      1        68 Martin Smrt, Honza Císař                         34 Bikehill.com                             252:54     740    -50      690 
      2        70 Buřt Vladimír, Peťovský Jan                      64 Stará máza                               237:26     660             660 
      3        71 Martin Lžičař, Janda Petr                        65 Komikoni                                 233:42     600             600 
      4        62 Faltejsek Lukas, Hons Lukas                      61 pardubice bikers                         260:20     680    -90      590 
      5        65 Komenda Kamil, Komenda Jan                       40 KULDA BIKE TEAM                          227:17     490             490 
      6        66 Michal Šandera, Martin Marczi                    62 MTB Juliovka                             261:04     520    -95      425 



MD  (10)              240:00 min.  27 K  890 Body             

      1        86 Milan Černý, Šárka Vejvodová                     68 SKIBIKE CENTRUM RADOTÍN                  234:23     730             730 
      2        88 Přema Gryc, Eva Grycová                          69 HAKR Brno                                241:49     720     -4      716 
      3        92 Kalinová Markéta, Kalina Mirek                   31 for years after                          233:39     630             630 
      4        85 Pedros, Martinka                                 20 SNS Smržovka                             238:42     620             620 
      5        81 Fišer Pavel, Fišerová Petra                      66 K&V Elektro Mazel team                   240:26     570     -2      568 
      6        91 Rosťa Vlk, Petra Kubová                          30 original idijot                          243:30     570     -8      562 
      7        89 Karbulkova Alice, Karbulka Pavel                 70 Pražský píče                             225:18     530             530 
      8        90 Hejtmánek Lubina Lubomír, Hejtmánková Radm       71 Kwalici                                  243:32     520     -8      512 
      9        87 Richard Pátek, Csakvaryová Lenk                  39 39                                       224:36     480             480 
     10        83 Čapek Lubomír, Vendy Sedlmayero                  67 Hlava mapa                               259:43     560    -85      475 



MD+  (1)              240:00 min.  27 K  890 Body             

      1       102 Michal Rejholec, Andrea Rejholcov                5 REJŽÁCI                                   231:16     630             630 



PV  (8)               180:00 min.  27 K  890 Body             

      1       125 Cryzyy, Blančí + Koblíže                         82 BIG SHOCK TEAM                           178:41     500             500 
      2       126 Hons Miši, Honsová Léňa                          3 Mája ze Smržofky                          176:46     460             460 
      3       122 Mencl Miroslav, Menclová Pavlína                 81 Hřebena                                  169:53     430             430 
      4       119 Šimáček Petr, Šimáčková Iveta                    79 BOĎÁCI BORY                              174:18     430             430 
      5       117 Pancová Markéta, Panec Petr                      77 Doro.Výlet                               179:18     430             430 
      6       123 Hofman Petr, Hofmanová Michae                    11 Strašidla von Schönhof                   171:19     330             330 
      7       121 Jágrová Vlasta, Jágr Jaroslav                    18 Šneci                                    177:47     330             330 

     ms       120 Klech Aleš, Dostálová Lucie                      80 KULDA BIKE TEAM                          200:03     290    -90      200 



DD  (3)               240:00 min.  27 K  890 Body             

      1       133 TerKa, Majdička                                  2 krásná&ještě krásnější                    235:43     580             580 
      2       131 Kohoutová Baruška, Kameníková Andre              1 Zkamenělá drůbež                          221:23     570             570 
      3       132 Gybasová Kristina, Kočárková Petra               83 Vidlák a Leštěnka                        240:35     540     -2      538